رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در برنامه زنده تلویزیونی دلگشا از شبکه فارس تاکید کرد:

یکصد و بیست هزار اثر به پویش رفیق شهیدم در نرم افزار شاد ارسال شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: در پویش رفیق شهیدم بیش از یکصد و بیست هزار نفر دانش اموز از سراسر کشور اثار خود را ارسال کردند و این از ظرفیت های نرم افزار شاد است.

یکصد و بیست هزار اثر به پویش رفیق شهیدم در نرم افزار شاد ارسال شد
یکصد و بیست هزار اثر به پویش رفیق شهیدم در نرم افزار شاد ارسال شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، مصطفی بابایی در آخرین برنامه خود در سفر به شیراز با حضور در برنامه زنده تلویزیونی دلگشا از شبکه استانی فارس اظهار کرد: در راستای هم اندیشی و هم افزایی سفرهای استانی را در دستور کار قرار دادیم و امروز نیز با حضور در شهر شیراز در گردهمایی کارشناسان روابط عمومی سراسر استان فارس و همچنین اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی سایر دستگاه ها حضور یافتم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش افزود: در این سفرها با هم اندیشی با روابط عمومی های استانها برنامه های خوبی رادر همه استان ها اجرا و نتایج خوبی را گرفته ایم.

بابایی تصریح کرد: در آموزش و پرورش بزرگترین شبکه اطلاع رسانی کشور را داریم

در دولت مردمی سیزدهم تصمیم داریم شبکه یکپارچه اطلاع رسانی را راه اندازی کنیم. 

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: در گام ابتدایی، استان فارس را به عنوان استان پایلوت، فعالیتش از ۶ ماه پیش آغاز شده و ۷۰ درصد شبکه سازی در فارس انجام شده است.

وی با اشاره به تعطیلات کرونایی گفت: دوسال ونیم سخت داشتیم و آسیب هایی را متحمل شدیم اما با همکاری خوب همه دستگاه ها و ادارات کل سی و دو گانه کشور توانستیم مدارس را به خوبی راه اندازی کنیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: نرم افزار شاد یک پلتفورم در حال توسعه است لذا اتفاقاتی که می افتد به ظرفیت شاد اضافه می شود.

بابایی خاطرنشان کرد: سند تحول بنیادین یکی از اسناد بالادستی است که در آن چهار رکن برای تعلیم و تربیت مشخص شده تا تربیت شش ساحتی داشته باشیم.

وی با اشاره به نشست مشترک با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای فارس، ادامه داد: هر دانش آموز یک استعداد دارد که می تواند در رسانه حضور یابد و به عنوان یک الگو معرفی شود.