کاروان زیر سایه خورشید در مهر فارس

خادمین حرم مطهر امام رضا علیه السلام تحت عنوان کاروان زیر سایه خورشید با استقبال بی نظیر مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان مهر از استان فارس وارد این شهر شدند تا برنامه هایی را به قرار زیر در این شهرستان به اجرا در آورند.

کاروان زیر سایه خورشید در مهر فارس
کاروان زیر سایه خورشید در مهر فارس

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، خادمین امام رئوف در اولین برنامه خود در شهر مهر به ملاقات خانواده شهید غلامی از شهدای دفاع مقدس رفتند و در آنجا سلام تولیت حرم مطهر امام مهربانی‌ها را به خانواده شهید رساندند و و سپس خادمین به دیدار معلولین شهر وراوی رفتند و با پرچم گردانی و اهداء تبرکی آنها را مورد لطف امام مهربانی‌ها قرار دادند.

در ادامه خادمین امام رئوف به دیدار خانواده شهید مظاهری در شهر گله‌دار شهرستان رفتند و سلام تولیت حرم مطهر را همراه اهدای تبرکی از طرف ایشان رساندند.

سپس کاروان زیر سایه خورشید وارد شهر اسیر از توابع شهرستان شدند و در آنجا به عیادت بیماران در بیمارستان شهر رفتند و بیماران را مورد تفقد قرار دادند و باز در این شهر به منزل چند نیازمند و مستضعف رفتند و اهل این خانواده ها را مورد لطف امام رضایی قرار دادند.

در پایان اقامت کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان ، خادمین حرم مطهر ارباب در مراسم سالگرد شهدای گمنام و سالروز فتح خرمشهر در جوار قبور مطهر شهدای شهرستان حضور پیدا کردند و با پرچم گردانی رنگ و بوی رضوی به مراسم شهدا دادند.