با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

پایش روند خدمت رسانی به بیش از ۳۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت قائمیه

اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور در ستاد شبکه بهداشت و درمان کوه چنار و مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی قائمیه، روند خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش این مرکز را ارزیابی کردند.

پایش روند خدمت رسانی به بیش از ۳۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت قائمیه
پایش روند خدمت رسانی به بیش از ۳۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت قائمیه

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه به همراه اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در ادامه بازدید نظارتی امروز از مناطق مختلف استان که از ساعات ابتدایی صبح آغاز شده است، با حضور در ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهچنار و مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی قائمیه، روند ارائه خدمت در این مرکز را از نزدیک ارزیابی کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدید، ضمن ارزیابی روند خدمت رسانی به بیش از ۳۰ هزار جمعیت تحت پوشش این مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، بر اهمیت بهره مندی از مشارکت خیرین سلامت در توسعه خدمات و تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان در استان تاکید کرد.

او در گفت و گو با مسئولان این مرکز خدمات جامع سلامت، ضمن ارزیابی روند ارائه مراقبت های سلامت محور به جمعیت تحت پوشش، وضعیت نیروی انسانی و همچنین تجهیزات پزشکی را بررسی کرد.

بررسی نحوه ثبت اطلاعات در سامانه الکترونیکی «سیب»، نحوه ارائه خدمات واکسیناسیون و ارائه مشاوره های سلامت محور، از دیگر محورهای مورد بررسی اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدید بود.

دکتر «عباس رضاییان زاده» معاون بهداشت دانشگاه، دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان، دکتر «محمدجواد راعی» معاون غذا و دارو، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه و مهندس «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی دانشگاه دیگر اعضای تیم بازدیدکننده از این مرکز خدمات جامع سلامت بودند.