با روی کار آمدن رضوانی فر در سازمان بورس؛

پایان ناتمام تصدی فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) در وزارت اقتصاد

امروز ساعت ۱۰:۳۰ جلسه شورای عالی بورس برگزار می شود و درباره موضوعات مهم بازار سرمایه و رییس جدید سازمان بورس تصمیم گیری می شود و محمد رضوانی فر مدیرعامل سابق شستا و سرمایه گذاری البرز و مدیر عامل فعلی ویتانا، رئیس جدید بورس معرفی شد. محمد رضوانی فر کیست؟

پایان ناتمام تصدی فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) در وزارت اقتصاد
پایان ناتمام تصدی فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق در وزارت اقتصاد

به گزارش خبرنگاران گروه بورس، بانک و بیمه گزارش خبر، در چند هفته اخیر شایعات و خبر‌هایی مبنی بر استعفای مجید عشقی از ریاست سازمان بورس مطرح شده بود که هر بار این خبر تکذیب شد.

اما از شب گذشته این خبر در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و این بار مجید عشقی به صورت کتبی استعفای خود را تقدیم کرد و قرارشده رییس جدید در نخستین جلسه شورای عالی بورس معرفی شود.

امروز ساعت ۱۰:۳۰ جلسه شورای عالی بورس برگزار می شود و درباره موضوعات مهم بازار سرمایه و رییس جدید سازمان بورس تصمیم گیری خواهد شد و محمد رضوانی فر مدیرعامل سابق شستا و سرمایه گذاری البرز و مدیر عامل فعلی ویتانا، رئیس جدید بورس معرفی شد.

بنابراین گزارش محمد رضوانی فر از زمان تاسیس سازمان جدید در سال ۸۴ و بعد از صالح آبادی ، فطانت، محمدی ، قالیباف اصل و دهقان دهنوی و مجید عشقی بعنوان هفتمین رییس سازمان بورس انتخاب شد.

محمد رضوانی‌فر که متولد ۱۳۵۶ است، از فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) است. او مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشدش را در رشته اقتصاد از دانشگاه امام صادق اخذ کرده و دوره دکترای مدیریت بازرگانی با گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی را نیز در دانشگاه علامه‌طباطبایی گذرانده است.

رضوانی‌فر، عمده دوران فعالیت مدیریتی‌اش را در ستاد اجرائی فرمان امام گذرانده است. بررسی ردپای رضوانی‌فر در سازمان ثبت اسناد نیز نشان‌دهنده سوابق عضویت او در هیئت‌ مدیره شرکت‌های متعدد است.