با هدف ارزیابی خدمات و امکانات موجود؛

وزیر بهداشت از بیمارستان بعثت اشکنان بازدید کرد

دیگر مقصد سفر امروز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان فارس، حضور در اشکنان و بازدید از بیمارستان بعثت اشکنان با هدف ارزیابی وضعیت ارایه خدمات درمانی به بیماران بود.

وزیر بهداشت از بیمارستان بعثت اشکنان بازدید کرد
وزیر بهداشت از بیمارستان بعثت اشکنان با هدف ارزیابی خدمات و امکانات موجودبازدید کرد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه هیاتی از وزارت بهداشت، در ادامه سفر صبح امروز خود به استان فارس، وارد شهر اشکنان شد.

دکتر «بهرام عین اللهی» با حضور در بیمارستان بعثت اشکنان، از بخش های مختلف این مرکز مانند بخش اطفال، nicu و رادیولوژی بازدید کرد و بر نحوه انجام فرایندهای ارایه خدمت در این مرکز درمانی، نظارت کرد.

وزیر بهداشت همچنین در این بازدید تجهیزات و امکانات بیمارستان بعثت اشکنان را مورد بررسی قرار داد.

بیمارستان بعثت اشکنان با ۸۰ تخت مصوب و ۶۸ تخت فعال، دارای بخش هایی مانند اورژانس، اتاق عمل، سی سی یو، بستری داخلی، جراحی، اطفال، دیالیز، زایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، آزمایشگاه، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و درمانگاه تخصصی است.

همچنین اتاق عمل بیمارستان بعثت اشکنان در زمینه ارایه خدمات مربوط به اعمال جراحی گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی و زنان و زایمان، دیگر محور خدمت رسانی در این مرکز درمانی محسوب می شود.

در این بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت؛ معاون بهداشت وزارت بهداشت؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت؛ رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی؛ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر روابط عمومی دانشگاه، امام جمعه و جمعی از مسوولان شهرستان، وزیر بهداشت را همراهی می کردند.