در گفتگو با صاحب امتیاز گزارش خبر؛

هشدار رسانه سئومحور و کاربرمحور گزارش خبر در خصوص شبکه های اجتماعی جعلی منتسب به این رسانه

نقش شبکه های اجتماعی در تقویت اثربخشی محتوا در رسانه ها نقش بسزایی دارد و نخستین رسانه سئومحور و کاربرمحور گزارش خبر که در راستای خدمت رسانی رسانه ای به مدیران کسب و کار، روابط عمومی و ارتباطات و همچنین فعالان تولید محتوا فعال است از این مسئله مستثنی نبوده است.

هشدار رسانه سئومحور و کاربرمحور گزارش خبر در خصوص شبکه های اجتماعی جعلی منتسب به این رسانه
هشدار رسانه سئومحور و کاربرمحور گزارش خبر در خصوص شبکه های اجتماعی جعلی منتسب به این رسانه

به گزارش روابط عمومی نخستین رسانه سئومحور و کاربرمحور گزارش خبر، این رسانه مردمی در حالی سومین سال فعالیت خود را به پایان می رساند که برنامه ریزی و اجرای قالب جدیدی از ارائه خدمات خود در بستر وب و تحول جدید رسانه ای در بهینه سازی صفحات وب در موتورهای جستجو در چهارمین سال اعتماد و همراهی کاربران خود از جمله سازمان ها و مدیران کسب و کارهای داخلی کشور را در دستور کار خود دارد.

در همین راستا برخی از افراد و گروه های سودجو اقدام به راه اندازی  شبکه های اجتماعی جعلی با نام رسانه گزارش خبر نموده اند که موجبات سوء استفاده از نفوذ محتوایی رسانه را نموده است.  روابط عمومی این رسانه خود را موظف می داند هم در بحث اطلاع رسانی به مخاطبان و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی هشدارهای لازم را به مخاطبان همراه رسانه اعلام نماید.

لازم به ذکر است "گزارش خبر"  با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که  از درگاه اینترنتی معاونت مطبوعاتی به آدرس www.e-resaneh.ir   قابل رصد بوده و تمامی اطلاعات به صفحات شبکه های اجتماعی رسمی این رسانه به آدرس  wwww.gozareshekhabar.ir  و زیر دامنه های www.gozareshkhabar.ir/www.gozareshkhabar.com/www.news-report.ir  در دسترس عموم قرار گرفته است.

در پایان نیز اعلام می دارد در حال حاضر تنها شبکه اجتماعی این رسانه در بستر اینستاگرام فعال بوده و مابقی جعلی بوده و غیر از مدیران رسانه که در صفحه رسمی معاونت مطبوعاتی قابل دسترس است، افرادی با عناوین رئیس هیات مدیره یا عضو هیات مدیره و یا مدیران خبری ماهیت قانونی نداشته وندارند و جهت رصد و اعتبارسنجی آنان با شماره تماس 09126944966 استعلام آنرا اخذ نمائید.

"مراقب هرگونه سوء استفاده احتمالی باشید."