نمایش دستاوردهای "یاس نوین پارسه" در نمایشگاه “میدان وظیفه” ویژه سازمان‌ها

اولین نمایشگاه ارائه دستاوردهای شرکت های بنیاد تعاون بسیج روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۷در تهران برگزار گردید که در این نمایشگاه کلیه شرکت های این سازمان با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای خود به مسئولین لشکری و کشوری حضوری قدرتمند داشتند.

نمایش دستاوردهای "یاس نوین پارسه" در نمایشگاه “میدان وظیفه” ویژه سازمان‌ها
نمایش دستاوردهای شرکت یاس نوین پارسه در نمایشگاه “میدان وظیفه” ویژه سازمان‌ها

به گزارش خبر روابط عمومی شرکت یاس نوین پارسه اولین نمایشگاه ارائه دستاوردهای شرکت های بنیاد تعاون بسیج روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۷در تهران برگزار گردید که در این نمایشگاه کلیه شرکت های این سازمان با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای خود به مسئولین لشکری و کشوری حضوری قدرتمند داشتند.

در این نمایشگاه که از ۱۴۰۰/۷/۱۷الی ۱۴۰۰/۷/۲۱ ادامه دارد، بیش از ۳۰ شرکت بنیاد تعاون بسیج در حوزه های علمی و آموزشی، کالایی، خدمات محتوایی و فیلمسازی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری و حمل و نقل، خبرگزاری و مسکن حضور دارند که سهم شرکت یاس نوین پارسه در حوزه ارائه کالا و خدمات تفاوت چشمگیری با شرکت های دیگر دارد.

به نقل از مدیرعامل شرکت یاس نوین پارسه جناب اقای دکتر میرمهیار میرصالح پور، این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای هم افزایی و آشنایی بیشتر شرکت های ذیل بنیاد تعاون بسیج می باشد که باعث همکاری بیشتر شرکت ها با هم و یافتن نقاط مشترک آنها میشود.

به گفته دکتر میرصالح پور از آنجایی که هدف اصلی شرکت یاس نوین پارسه حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی می باشد، امید است این شرکت با دریافت سفارش های سبد کالایی بیشتر، موجب رونق و پایداری اشتغال این کسب  کارها در اقصی نقاط کشور گردد.

این شرکت آمادگی دریافت سفارش های کالایی شرکت ها در حجم و میزان درخواستی را دارد.