مقدمات خداحافظی رئیس سازمان بورس

دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس نوشت: دکتر خاندوزی روز پنجشنبه هشتم مهرماه به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است. من هم از همان روز پیگیر هستم که این اتفاق زودتر بیفتد.

مقدمات خداحافظی رئیس سازمان بورس
گزارش خبر- خداحافظی دهقان دهنوی

به گزارش خبرنگاران بورس، بانک و بیمه گزارش خبر، در حالی طی روزهای اخیر اکثر منابع حضور حامد سلطانی نژاد مدیرعامل فعلی بورس کالا در سازمان بورس را قطعی می دانند که محمدعلی دهقان دهنوی هم با انتشار مطلبی در تلگرام این خبر را تایید کرد.
متن پیام تلگرامی محمد علی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به شرح زیر است:

"همان طور که می دانید دوره هیات مدیره سازمان ۵ سال است و افرادی که در میانه دوره جایگزین می شوند بقیه همان دوره را ادامه می دهند. این دوره از چند ماه قبل به پایان رسیده است و صرفا به دلیل تغییر دولت و به تبع آن تغییر وزیر اقتصاد به عنوان رئیس شورای عالی بورس، تعیین تکلیف به تاخیر افتاده است.

آقای دکتر خاندوزی روز پنجشنبه ۸ مهرماه به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است.

من هم از همان روز پیگیر هستم که این اتفاق زودتر بیفتد. حتی مصر بودم که طبق برنامه شورای عالی بورس همین هفته تشکیل شود ولی امکان برگزاری فراهم نشد. امیدوارم هرچه زودتر اتفاق بیفتد.

از نظر من تغییر رئیس سازمان بورس در انتهای دوره ۵ ساله باید یک امر عادی تلقی شده و نباید اینقدر بدان پرداخته شود. بازار سرمایه هم فکر می کنم آنقدر بزرگ شده که این رفت و آمدها بر آن تاثیری نداشته باشد.
 
لذا از همه دوستان تقاضا دارم به این حواشی نپردازند."