معصومه صادق‌زاده را بهتر بشناسید

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / معصومه صادق‌زاده بروجنی متولد هزار و سیصد و چهل هشت، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد روابط‌عمومی و کارشناسی مدیریت بازرگانی است.

معصومه صادق‌زاده را بهتر بشناسید
معصومه صادق‌زاده را بهتر بشناسید

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر،   معصومه صادق‌زاده بروجنی متولد هزار و سیصد و چهل هشت، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد روابط‌عمومی و کارشناسی مدیریت بازرگانی است.

وی در حال حاضر قائم مقام مدیر عامل و مدیر روابط‌عمومی کانون هموفیلی ایران، ‌عضو انجمن روابط‌عمومی ایران است.

صادق زاده همچنین مدیر روابط‌عمومی فصلنامه زندگی است.

صادق‌زاده هیجده سال پیش فعالیت خود را در کانون هموفیلی ایران در حوزه جذب کمک‌های مردمی آغاز و تلاش‌های ارزنده‌ای در تجهیز مرکز درمان جامع هموفیلی ایران و خوابگاه بیماران هموفیلی داشت. وی سال‌ها مدیریت جذب کمک‌های مردمی و واحد داوطلبان را توامان برعهده داشت و نقش تعیین کننده‌ای در تغییر ساختار واحد داوطلبان کانون هموفیلی ایران با طرح‌های نوین داشت.

مدیر اجرایی کنگره‌های ملی و بین‌المللی هموفیلی که از سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت تاکنون هر سال برگزار می‌شود از دیگر مسئولیت‌های ایشان است. ‌

وی در سال نود و شش از مجریان اصلی بزرگداشت پنجاه سالگی کانون هموفیلی ایران بود. این مراسم به صورت ملی در سراسر کشور برگزار و در همان سال موفق به دریافت تندیس ۵۰ سالگی کانون هموفیلی ایران  به خاطر فعالیت‌های گسترده اجتماعی شد.

وی مدرس کارگاه‌های نقش روابط‌عمومی در جذب مشارکت‌های مردمی در حوزه سازمان‌های مردم نهاد است.