مشارکت کارکنان برق منطقه‌ای فارس در اهدای خون

اهدای خون، اهدای زندگی به فرد نیازمند به خون و فرآورده‌های آن است، بسیاری از بیماران یا مصدومان نیازمند به تزریق خون هستند، تاکنون هیچ جایگزینی برای خون شناخته نشده است و تنها راه تامین آن، اهدای آن و مشارکت مردم است. کارکنان شرکت برق منطقه ای استان فارس در یک حرکت خودجوش و مردمی با حضور در محل اهدای خون در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

مشارکت کارکنان برق منطقه‌ای فارس در اهدای خون
مشارکت کارکنان برق منطقه‌ای فارس در اهدای خون

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، با استقرار اتوبوس واحد سیار انتقال خون مقابل شرکت برق منطقه ای استان فارس و ساختمان معاونت بهره برداری این شرکت ، جمعی از کارکنان برق فارس با حضور در محل به اهدای خون مبادرت ورزیدند.

کارکنان برق فارس هدف از این اقدام خدا پسندانه را تامین خون برای نیازمندان و عمل به یک مسئولیت اجتماعی عنوان کردند و یادآور شدند: بسیاری از افراد به خون و فرآورده های خونی سالم نیاز پیدا می کنند، بارزترین مثال آن عبارت است از نیاز به خون در حوادث و سوانح گوناگون نظیر تصادفات رانندگی، سوختگی‌ها و اعمال جراحی نظیر جراحی قلب باز است و بعضی افراد نیز برای ادامه زندگی عادی خود به دریافت منظم خون یا محصولات آن نیازمند هستند، از این رو همه اقشار اجتماع باید در این زمینه مشارکت داشته باشند.