مریم سلیمی را بهتر بشناسید

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / دکتر مریم سلیمی، متولد سی دی پنجاه و شش در تهران است. وی دارای دکترای علوم ارتباطات، کارشناسی ارشد گرافیک و روزنامه‌نگاری و کارشناسی روابط‌عمومی است.

مریم سلیمی را بهتر بشناسید
مریم سلیمی را بهتر بشناسید

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، مریم سلیمی، متولد سی دی پنجاه و شش در تهران است. وی دارای دکترای علوم ارتباطات، کارشناسی ارشد گرافیک و روزنامه‌نگاری و کارشناسی روابط‌عمومی است.

وی همچنین دارای بیست و سه سال سابقه کار مطبوعاتی (روزنامه توسعه، ابرار اقتصادی، دنیای اقتصاد و خبرگزاری‌های فارس، نسیم و تسنیم و...) و به طور موازی بیست و یک سال سابقه کار حرفه‌ای به عنوان کارشناس خبره روابط‌عمومی است. دکتر سلیمی از مدرسان حوزه سواد رسانه‌ای، بصری و داده‌ای و از مدرسان دانشگاه‌های سوره و آزاد است. وی از مولفان کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای آموزش و پرورش و از داوران مجلات علمی است.

او دوازده سال از زندگی خود را صرف حوزه اینفوگرافیک و نیوزگرافیک کرده است (با تالیف کتاب گرافیک خبری و اطلاع رسان و پنجاه مقاله و... و ترجمه کتاب گرافیک اطلاع رسان دو، تجربه تولید هزار اثر اینفوگرافیک و داوری مسابقات و جشنواره‌های تخصصی این حوزه، برگزاری نود دوره آموزشی). کسب عنوان در جشنواره های مطبوعات(چهار دوره)، مالیات، بانکی، خودرو و عنوان کارشناس برتر روابط‌عمومی و... از موفقیت‌های اوست.