مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در جلسه شورای مرکزی خانه ایثارگران؛

مدیون رشادت ها و ایثارگری رزمندگان اسلام در ثبت حماسه سوم خرداد هستیم

جلسه شورای مرکزی خانه ایثارگران استان تهران همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در روز سوم خرداد در سالن ابوالفتوح رازی فرهنگسرای ولا شهرری برگزار گردید.

مدیون رشادت ها و ایثارگری رزمندگان اسلام در ثبت حماسه سوم خرداد هستیم
مدیون رشادت ها و ایثارگری رزمندگان اسلام در ثبت حماسه سوم خرداد هستیم

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، در این جلسه که با حضور اعضای محترم شورای خانه ایثارگران استان تهران تشکیل گردیده بود در ابتدا مجتبی شاه آبادی عضو شورای خانه ایثارگران با بیان این مطلب که فرهنگ ایثار و شهادت ضامن دوام انقلاب است و وظیفه همه حفظ و ترویج این فرهنگ می باشد و یکی از سازمان هایی که در این راستا گام های موثری برداشته است خانه ایثارگران است.

 در ادامه سرکار خانم اندامی از اعضای شورای مرکزی خانه ایثارگران استان تهران گزارشی از بازدیدهای دوره ای که از خانواده ایثارگران انجام شده بود ارائه دادند.

این عضو محترم شورای مرکزی خانه ایثارگران بازدید و دستگیری از خانواده ایثارگران را افتخار و وظیفه ای برای خود خواند و توجه ویژه مسوولان را برای رسیدگی به وضعیت معیشتی و درمانی را خواستار شد.

در پایان اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران ضمن بزرگداشت رشادت ها و ایثارگری رزمندگان اسلام در ثبت حماسه سوم خرداد، عنوان داشتند دستگیری و رسیدگی به معیشت و وضعیت درمانی ایثارگران با جدیت بیشتر قبل در دستور کار این مجموعه قرار دارد و توزیع بسته های معیشتی و پیگیری بیمه تکمیلی درمانی همچون گذشته ادامه خواهد داشت.