نماینده بندر ماهشهر در مجلس:

مجلس حامی رفع تحریم است/ به تعلیق تحریم‌ها رضایت نمی دهیم

نماینده بندر ماهشهر در مجلس گفت: خانه ملت آنچه را که در وین در حال رخ دادن است، رصد و پیگیری می‌کند و مجلس و نمایندگان به تعلیق تحریم‌ها رضایت نمی‌دهند.

مجلس حامی رفع تحریم است/ به تعلیق تحریم‌ها رضایت نمی دهیم
گزارش خبر - رفع تحریم

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، حبیب آقاجری در گفت‌وگویی، در خصوص مذاکرات وین و پیچیدگی مسائل بین المللی، اظهار کرد: لازمه هر نوع گفت‌وگو و مذاکره هوشیاری، بصیرت و شناخت دقیق نسبت به طرح و نقشه طرف مقابل است؛ به خصوص وقتی که آنها سابقه بد عهدی دارند؛ بنابراین تیم مذاکره‌کننده باید با اشراف به این مسئله، میز مذاکره را به نحوی چیده که تأمین‌کننده منافع ملت ایران باشد.

وی افزود: سیاست قطعی نظام در خصوص مذاکرات وین روشن است و باید طبق نظر مقام معظم رهبری عمل شود؛ به این معنا که ابتدا باید همه تحریم‌ها لغو شود، راستی آزمایی صورت گیرد، آنگاه ایران هم به تعهدات برجامی بر می‌گردد.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر چنین روندی طی شود قطعاً منافع ملی تأمین می‌شود و مذاکره فایده ملموسی برای مردم در پی دارد و با اجرای این سیاست می‌توان از تکرار تجربه تلخ برجام جلوگیری کرد.

آقاجری، به نقش مجلس در این راستا اشاره کرد و افزود: بنده و همکارانم در خانه ملت آنچه را که در وین در حال رخ دادن است، رصد و پیگیری می‌کنیم و بر اجرای دقیق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مذاکرات وین نظارت خواهیم کرد تا آنچه رهبری انقلاب فرمودند، اجرا شود و به چیزی کمتر از آن رضایت نخواهیم داد.

وی تأکید کرد: مجلس و نمایندگان مردم هیچ‌گاه به تعلیق تحریم‌ها رضایت نخواهند داد و طرف غربی باید همه تحریم‌ها را رفع کند.