كشف و ضبط يک تن و 450 كيلو ترياک در عمليات مشترک

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در عمليات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا و استان فارس، يک تن و 450 كيلوگرم ترياک كشف شد.

كشف و ضبط يک تن و 450 كيلو ترياک در عمليات مشترک
كشف و ضبط يک تن و 450 كيلو ترياک در عمليات مشترک

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سردار "رهام‌بخش حبيبی" بيان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، بامداد روز سوم بهمن‌ماه، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر فراجا با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی قاچاقچی با 2 دستگاه كاميون در محور "داراب-شيراز" در حال انتقال يک محموله ترياک هستند كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس فارس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و شهرستان‌ داراب پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با برپايی تور ايست و بازرسی موقت موفق شدند هر دو دستگاه كاميون در حالی كه در كنار جاده توقف كرده بودند را شناسايی و رانندگان را دستگير كنند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصريح كرد: ماموران انتظامی هر دو خودرو را به مقر انتظامی دلالت و در بازرسی از آنها موفق شدند يک تن و 450 كيلوگرم ترياک كه از استان‌های شرقی بارگيری و رانندگان قصد انتقال آن را به مركز كشور داشتند كشف كنند.

سردار "حبيبی" با اشاره به اينكه ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند يک دستگاه وانت نيسان كه اسكورت محموله بود را توقيف و راننده را نيز دستگير كنند، تصريح كرد: هر 3 راننده پس از تشكيل پرونده برای سير مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

اين مقام ارشد انتظامی خاطر نشان كرد: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوی پليس دنبال می‌شود و شهروندان نيز می‌توانند با انعکاس موارد مشکوک به پليس ياريگر خادمان نظم و امنيت باشند.