طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402 در استان فارس آغاز شد

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402،گفت: اين طرح تا 14 فروردین و در تمامی معابر درون و برون شهری اجرایی می شود. 

طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402 در استان فارس آغاز شد
طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402 در استان فارس آغاز شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سردار "یوسف ملک زاده" در مراسم افتتاحيه طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402 استان فارس، اظهار داشت: استان فارس با توجه به داشتن جاذبه های فراوان گردشگری و همچنين آثار تاريخی، در تعطيلات نوروز پذيرای تعداد زيادی از مسافران نوروزی از جای جای نقاط کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: در اين خصوص طرح انتظامی- ترافيكی در استان فارس از 24 اسفند سال جاری آغاز و تا 14 فروردین سال 1402 ادامه خواهد داشت.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس افزود: این طرح در حوزه پلیس راه از طریق 22 پاسگاه پلیس راه، 2 پایگاه جاده ای و روزانه بیش از 190 تیم گشت و نزدیک به 450 نیرو اجرایی خواهد شد.

سردار ملک زاده افزود: در حوزه پلیس راهور نیز تعداد 22 ایستگاه پلیس راهور، 107 گشت خودرویی، 112 گشت موتورسوار و روزانه 590 نیرو بکارگیری خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مردم عزیز استان فارس لایق ارائه بهترین خدمات هستند و همه دستگاه ها و نهادهای مربوطه باید ضمن خدمت رسانی مطلوب به مردم در این خصوص، در راستای پیشگیری از وقوع تصادفات و کاهش آن با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

سردار ملک زاده با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های موجود به نحو احسن در این راستا استفاده کرد، افزود: هر یک نفر با اقدامات خوب و جهادی خود می تواند از وقوع یک حادثه رانندگی جلوگیری و باعث نجات جان یک انسان شود که این موضوع بسیار ارشمند است.

وی از كليه سازمان های مرتبط با امر ترافيک و امداد و نجات جاده ای كه همكاری و تعامل بسيار مناسبی با پليس داشتند، تقدير و تشكر كرد و گفت: امیدواریم با این تعامل و همکاری مناسب، شاهد کاهش حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی استان فارس باشیم.

در اين مراسم، به تعدادی از اعضای وابسته پلیس راه لوح تقدیر اهدا و از زحمات و تلاش های آن ها تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

در پایان این مراسم، واحدهای موتوری و خودرويی حاضر در ميدان با نظم خاصی از مقابل جايگاه رژه رفتند.