سعید معادی را بهتر بشناسید

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / سعید معادی، متولد سال هزار و سیصد و چهل و هفت در شهرستان آمل و دارای دو مدرک کارشناسی روابط‌عمومی و ادبیات، کارشناسی ‏ارشد مدیریت و همچنین مدارک ام بی ای و دی بی ای در حوزه بازار یابی است.

سعید معادی را بهتر بشناسید
سعید معادی را بهتر بشناسید

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر،  سعید معادی، متولد سال هزار و سیصد و چهل و هفت در شهرستان آمل و دارای دو مدرک کارشناسی روابط‌عمومی و ادبیات، کارشناسی ‏ارشد مدیریت و همچنین مدارک ام بی ای  و دی بی ای در حوزه بازار یابی است.

سعید معادی در حال حاضر مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط‌عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون است.

وی مسئولیت‌های متعددی از سال ۱۳۷۰ در بخش‌های ارتباطی، رسانه‌ای و صندوق توسعه تعاون که بعدها تبدیل به بانک شد داشته است. معادی در شورای سیاستگذاری بسیاری از رویدادهای علمی روابط‌عمومی به ایفای نقش پرداخته و مقالات و یادداشت‌های بسیاری در جهت واکاوی نقش، اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی و مدیریت را به رشته تحریر درآورده است.

کتاب‌های مقالات کاربردی در مدیریت، رعایت کرامت انسانی از حرف تا عمل، مدیریت بحران، روابط‌عمومی پیش از فاجعه و تکریم ارباب رجوع نیز از معادی روانه بازار نشر شده است.

معادی، دستی هم بر ادبیات و شعر داشته و کارشناس رسمی دادگستری در رشته شعر و سرود بوده و دو کتب شعر از وی به چاپ رسیده است.

وی دارای سوابق آموزشی در زمینه ارتباط موثر، مهارت‌های ارتباطات انسانی، مکاتبات اداری، مشتری‌مداری و بازاریابی، اخلاق حرفه‌ای و مشتری‌مداری و خبر نویسی است.