اقدامی ملی در راستای رونق تولید و رفع موانع اقتصادی در کشور

رونمایی رسمی از کیف رمزپایه برگ، نخستین سامانه غیرمتمرکز توکنایز ایرانی مبتنی بر فناوری بلاکچین

با مشارکت مؤسسه برگ زیتون رمزپایه و شرکت دانش‌بنیان گلدنت و همکاری نهادهای مالی و بازار سرمایه کشور، نخستین بن سازه بومی در بستر فناوری بلاکچین ایرانی تحت عنوان «کیف رمزپایه برگ» در برج میلاد تهران رونمایی می‌شود.

رونمایی رسمی از کیف رمزپایه برگ، نخستین سامانه غیرمتمرکز توکنایز ایرانی مبتنی بر فناوری بلاکچین
گزارش خبر - رونمایی رسمی از کیف رمز پایه

به گزارش خبرنگاران علم و فناوری گزارش خبر،با رونمایی رسمی از کیف رمزپایه برگ، نخستین سامانه غیرمتمرکز توکنایز ایرانی مبتنی بر فناوری بلاکچین در برج میلاد تهران با حضور مسئولین، نخبگان و مدیران بازار مالی کشور، امکان انجام معاملات شرعی و قانونی رمزارزهای دارای پشتوانه بیمه و سهام با قابلیت تولید و استخراج ارزهای دیجیتال بین المللی بر پایه دارایی و سرمایه گذاری امن، غیرمرکز و بدون ریسک برای هموطنان عزیز در قالب عرصه اولیه توکن های بهادار رمزپایه BZB ، DRC و SZR فراهم می گردد.
این مراسم همزمان با افتتاحیه جشنواره هم آوا با آرزوها، با رویکرد توکنایز خدمات طرح توانمندسازی ۲۰۲۰ محله کشور در راستای رونق تولید و حمایت از شرکتهای دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا انجام می‌شود.

این پلتفرم با استفاده از فناوری پیشرفته بلاکچین، برای اولین بار در کشور، قابلیت پشتیبانی از توکن‌های بهادار و رمز ارزهای دارای پشتوانه در کیف رمزپایه برگ را فراهم آورده است. در سیستم کیف رمزپایه برگ از رمزارزهای دارای پشتوانه و اصطلاحا توکن های بهادار پشتیبانی می‌شود. این راهی نو برای اقتصادی پویا در راستای شکوفایی است. ارزش پایه رمزارزهای بهادار BZB، SZR و DRC که در در کیف رمز پایه برگ عرضه شده است بیمه میشود و توکن‌های بهادار BZE  ،EDC و DZAR  در شبکه های  ترون، باینانس، بیت کوین، اتریوم، استلار و چندین صرافی بین‌المللی لیست می گردد.

گفتنی‌ست ارزهای دیجیتال به چند گروه تقسیم می‌شوند که برخی دارای پشتوانه‌هایی از لحاظ مالی یا عملکردی می‌باشند و برخی فاقد پشتوانه بوده و صرفا با سیستم عرضه و تقاضا شامل افزایش یا کاهش ارزش میشوند که بستری برای قمار اقتصادی مهندسی شده می‌باشد و در نظام جمهوری اسلامی ایران این نوع ارزهای دیجیتال غیرشرعی و معاملات آن غیرقانونی می باشد.

مراسم رونمایی و بهره‌برداری از این پلتفرم روز دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۷ در برج میلاد تهران و با حضورجمعی از مسئولین  و متخصصین حوزه ارز دیجیتال و فناوری بلاکچین و با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌گردد.