مدیرکل آموزش و پرورش فارس در جمع گردهمایی مدیران آموزش و پرورش سراسر استان از انقلاب اسلامی تاکنون، تاکید کرد:

رمز موفقیت آموزش و پرورش فعلی در سایه همدلی و همراهی پیشکسوتان تعلیم و تربیت میسر است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس، گفت: رمز موفقیت آموزش و پرورش در سایه همدلی و همراهی پیشکسوتان تعلیم و تربیت میسر است لذا ظرفیت های کم نظیری در بین مدیران و روسای ادوار مختلف آموزش و پرورش وجود دارد که می تواند چراغی فرا روی ما در مسیر توسعه و پیشرفت نظام تعلیم و تربیت باشد.

رمز موفقیت آموزش و پرورش فعلی در سایه همدلی و همراهی پیشکسوتان تعلیم و تربیت میسر است
رمز موفقیت آموزش و پرورش فعلی در سایه همدلی و همراهی پیشکسوتان تعلیم و تربیت میسر است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد خلیل عسکری در گردهمایی طلایه داران مهر که با حضور مدیران کل، معاونان و روسای آموزش و پرورش سراسر استان از انقلاب اسلامی تا کنون، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز، از شش مدیر فقید آموزش و پرورش سراسر استان و یکصد معلم استان فارسی جان‌باخته در دوران کرونا تقدیر کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن تجلیل از همه دست اندر کاران این گردهمایی، افزود: افتخار داریم که این محفل نورانی و بی بدیل را در استان فارس و در روز فتح خرمشهر برگزار می کنیم.

عسکری ادامه داد: هیچ توان و ظرفیتی بالاتر از ظرفیت پیشکسوتان تعلیم و تربیت نیست که بتوان در مسیر بهبود تعلیم و تربیت از آن بهره مند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به همه طیف ها و نگاه های سیاسی تعلق دارد بنابراین همه باید کمک کنند تا بتوانیم دانش آموزانی در تراز انقلاب و نظام اسلامی تربیت کنیم.

وی گفت: در هر کجا که می نگریم آثار و خدمات ارزنده ای را شاهد هستیم که دستاورد تلاش ها و زحمات مدیران دوره های مختلف آموزش و پرورش است.

عسکری تقاضا کرد پیشکسوتان تعلیم و ترییت، ارتباط خود را آموزش و پرورش قطع نکنند و تجارب ارزنده خود را در اختیار نظام تعلیم و تربیت قرار دهند.

خاطر نشان می شود: گردهمایی طلایه داران مهر با حضور بیش از ۶۵۰ تن از مدیران کل، معاونان و روسای آموزش و پرورش سراسر استان از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در شیراز برگزار شد.