رئیس ستاد انتخاباتی قاضی زاده کیست؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی انتخاب شد.

رئیس ستاد انتخاباتی قاضی زاده کیست؟
گزارش خبر/رييس ستاد انتخابات

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد که زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی وی انتخاب شده است. 

زهرا شیخی مبارکه متولد سال ۱۳۵۸فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران و سیاستمدار اصولگرا ایرانی و نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس یازدهم است.

وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ رای، از حوزه انتخابیه اصفهان و ورزنه از استان اصفهان انتخاب گردد و به مجلس راه یافته و به عنوان سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس انتخاب شود.

وی لنفولوژیست و دارای مدرک دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، عضو هیئت علمی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی و عضو انجمن بین‌المللی لنفولوژی آمریکا است.

متن مطلب کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره انتخاب رئیس ستادش به شرح زیر است:

‏با افتخار خانم دکتر شیخی 

فرزند عزیز شهید و پزشک نخبه، استاد دانشگاه، مادر سه فرزند، نماینده برجسته مجلس و از جوانان گام دوم را به عنوان ریاست ستاد انتخاباتی‌ام انتخاب کردم. شاید منشا نگاهی نو به جایگاه متعالی بانوان، نخبگان، جوانان، ایثارگران و مادران باشد.