دستگیری سارق اماکن خصوصی با 37 فقره سرقت

فرمانده انتظامی "شیراز" از دستگیری سارق اماکن خصوصی با 37 فقره سرقت توسط مأموران کلانتری "25 شريف آباد" با همکاری پایگاه تجسس خبر داد.

دستگیری سارق اماکن خصوصی با 37 فقره سرقت
دستگیری سارق اماکن خصوصی با 37 فقره سرقت

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سرهنگ "فرج شجاعی" اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری سارق يا سارقان در دستور كار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی تحقيقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند در اين خصوص يک سارق حرفه‌ای را شناسايی و وی را در مخفيگاهش دستگير كنند.

فرمانده انتظامی "شیراز" تصریح کرد: پس از بازرسی از محل اخفتاء متهم، مقادیری اموال مسروقه از قبیل درب، پنجره، شيرآلات ساختمانی و ... کشف شد.

سرهنگ "شجاعی" با بيان اينكه متهم تاكنون به 37 فقره سرقت از اماکن خصوصی اقرار كرد، گفت: در این راستا 2 خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند.

اين مقام انتظامی ضمن اشاره به اینکه متهم پس از سير مراحل قانونی روانه زندان شد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمينه فعاليت سارقان و برهم‌ زنندگان نظم و امنيت عمومی را از طريق تماس با تلفن 110 با پليس در میان بگذارند.