خزاعی به عیادت رضا رویگری رفت

رئیس سازمان سینمایی به همراه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل رضا رویگری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون از وی عیادت کردند.

خزاعی به عیادت رضا رویگری رفت
گزارش خبر- رضا رویگری

به گزارش خبرنگاران فرهنگ،هنر و رسانه گزارش خبر ، محمد خزاعی در این دیدار با اشاره به خاطره سرود «ایران ایران» و بازی‌های خاطره انگیز رضا رویگری در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تاریخی با آرزوی سلامتی برای این هنرمند، گفت: هنرمندان و پیشکسوتان سرمایه‌های فرهنگی کشور هستند و باید منزلت ، احترام و جایگاه‌شان پاس داشته شود و آقای رویگری نیز یکی از سرمایه‌های ارزشمند سینما است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر وضعیت جسمانی رضا رویگری

وی خطاب به رضا رویگری افزود: محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم، پیگیر وضعیت جسمانی شما هستند و آمادگی خود را برای هرگونه کمک به شما اعلام کرده‌اند.

خزاعی با اشاره به نقش آفرینی‌های درخشان رضا رویگری، گفت: شما در فیلم‌های زیادی همچون عقاب‌ها، کانی مانگا، آلما، مسافر ری، بوتیک، اخراجی‌ها ۳ و ...درخشیدید و یکی از بازی‌های درخشان شما نقش کیان در سریال مختارنامه است که برای همیشه در ذهن‌ها مانده است.

نیاز هنرمندان در زمان بیماری به همراهی مسئولان

رضا رویگری ضمن تشکر از حضور مسئولان در منزلش گفت: از شما تشکر می کنم که در ابتدای حضور خود در سازمان سینمایی به عیادت من آمدید. ما هنرمندان در زمان بیماری به توجه و همراهی شما مسئولان نیاز داریم. البته می دانیم که گرفتاری ها و مشکلات هنرمندان زیاد است.

بازیگر  سریال مختارنامه ، ادامه داد: مردم بسیار لطف دارند و محبت‌شان بی‌پایان است و آنقدر باعشق حالم را می‌پرسند که همیشه شرمنده‌شان می‌شوم.