حسن خسروی را بهتر بشناسید

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / حسن خسروی متولد دوم فروردین هزار و سیصد و چهل و شش تهران، اصالتاً بروجردی است. وی دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی است و حدود بیست و پنج سال است که در حوزه‌های مدیریت، روابط‌عمومی و ارتباطات تدریس می‌کند.

حسن خسروی را بهتر بشناسید
حسن خسروی را بهتر بشناسید

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر،حسن خسرویمتولد دوم فروردین هزار و سیصد و چهل و شش تهران، اصالتاً بروجردی است. وی دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی است و حدود بیست و پنج سال است که در حوزه‌های مدیریت، روابط‌عمومی و ارتباطات تدریس می‌کند. 

خسروی اولین مدیر روابط‌عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران بود و واحد روابط‌عمومی دیوان محاسبات کشور وابسته به مجلس شورای اسلامی را در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش راه‌اندازی کرد. 

مدیریت منابع انسانی، روابط‌عمومی و ارتباطات،  مهارت‌های زندگی، خانواده خوشبخت، زندگی موفق، آشنایی با قرآن و عترت از تالیفات و ترجمه‌های وی محسوب می‌شوند. عضویت در هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران، عضویت در انجمن‌های مدیریت و متخصصان گردشگری، انجمن دوستی ایران و تاجیکستان و مشاور عالی خبرگزاری اقتصادی ایران در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

خسروی اجراهای متعددی را در همایش‌های ملی و بین‌المللی بر عهده داشته و مدرس فن بیان و سخنوری و کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه کارکنان ادارات و سازمان‌ها و شرکت‌ها است.

در شانزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی که به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار شد با اهداء لوح تقدیر و سپاس از سی سال خدمات علمی، آموزشی و اجرایی وی با حضور استادان و مدیران و پیشکسوتان روابط‌عمومی کشور تقدیر بعمل آمد.