سرپرست ورزش و جوانان فارس:

ضامن سلامتی خانواده وابسته به توسعه ورزش بانوان

حیدر صفر پور در همایش فرهنگی ورزشی شهرستان خفر که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد بر توسعه ورزش بانوان با همیاری تمامی دستگاه های اجرایی ، به عنوان تضمین کننده سلامتی خانواده تاکید کرد.

ضامن سلامتی خانواده وابسته به توسعه ورزش بانوان
ضامن سلامتی خانواده وابسته به توسعه ورزش بانوان

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش  گزارش خبر، همایش فرهنگی ورزشی شهرستان خفر با حضور دکتر رضایی نماینده مردم شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی ، دکتر صفرپور سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان فارس ، حجت الاسلام والمسلمین آزاد امام جمعه و فرهمند رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان خفر و مسئولین شهرستان درخصوص کمبودهای ورزشی بانوان شهرستان برگزار شد.

دکتر حیدر صفر‌پور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این همایش را فرهنگ‌سازی و توسعه‌ ورزش بانوان دانست و اینچنین اقدام ها را اثربخش ذکر کرد و گفت: توسعه ورزش بانوان ضامن سلامتی خانواده است و مدیریت ورزش و جوانان به اندازه توان و ظرفیت خود برای ایجاد فضاهای ورزشی و زیرساخت‌های ویژه بانوان تلاش می‌کند. 

وی ادامه داد: در همین راستا سایر دستگاه های شهرستان نیز باید حمایت های خود را از اینگونه اقدام ها اعلام نمایند چرا که خانواده سالم و با نشاط به بانوان سالم و با نشاط نیاز دارد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه با توسعه زیر ساخت‌های ورزش بانوان می‌توان انگیزه‌ این قشر از جامعه را برای ورزش افزایش داد تصریح کرد: از آنجا که ارتقای سطح سلامت در گرو فعالیت سالم و ورزش است بنابراین با برگزاری برنامه های متنوع ورزشی و مسابقات در سطح شهرستانها ، مؤلفه ورزش، در برنامه روزمره مردم و شهروندان قرار می‌گیرد. 

صفرپور نقش تعیین‌کننده بانوان و داشتن جامعه با نشاط، پویا و توسعه یافته را با اهمیت دانست و اظهار داشت: برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم به منظور توسعه ورزش، همواره در دستور کار مجموعه مدیریت ورزش بوده و این اداره کل در همین راستا و با هدف حفظ امنیت بیشتر بانوان در تلاش است تا زمینه فعالیت بیشتر این عزیزان را فراهم سازد.