توزیع گوشت قرمز منجمد در فارس تا تنظيم بازار

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از توزیع 900 تن گوشت قرمز از هفتم دی ماه در این استان خبر داد و گفت: تا زمان تنظیم بازار این توزیع ادامه دارد.

توزیع گوشت قرمز منجمد در فارس تا تنظيم بازار
توزیع گوشت قرمز منجمد در فارس تا تنظيم بازار

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، مجتبی دهقان‌پور با اشاره به اینکه در این مرحله از توزیع گوشت قرمز منجمد، 600تن گوشت گوساله در نظر گرفته شده است، بیان کرد: قیمت گوشت منجمد گوساله برای عرضه کنندگان 143 هزار تومان و مصرف کنندگان 150 هزار تومان است.

به گفته وی؛ 300 تن از گوشت قرمز منجمد، گوسفندی است که با قیمت 138 هزار تومان به مراکز توزیع و 145 هزار تومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.

او اضافه کرد: تعاونی‌های مصرف دستگاه های اجرایی، فروشگاه های تنظیم بازار، فروشگاه‌های زنجیره ای، فروشگاه های اینترنتی وسایر عرضه کنندگان می توانند بدون هیچ محدودیتی برای دریافت و عرضه گوشت قرمز منجمد به اداره کل پشتیبانی امور دام مراجعه کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: از ابتدای سال جاری نیز در این استان، 480 تن گوشت قرمز توزیع شده است که با احتساب این 900 تن، مجموع توزیع به یک میلیون و 380 تن می رسد.

دهقان پور اضافه کرد: استان فارس با خرید 1736 تن گوشت قرمز خالص از اواخر اردیبهشت ماه تا پایان مهرماه؛ رتبه اول کشوری را در این زمینه کسب کرد.