ترخیص خودروهای رسوبی با ارائه تسهیلات ویژه پلیس راهور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس از تسهیلات ویژه جهت ترخیص خودروهای رسوبی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

ترخیص خودروهای رسوبی با ارائه تسهیلات ویژه پلیس راهور
ترخیص خودروهای رسوبی با ارائه تسهیلات ویژه پلیس راهور

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سرهنگ "صادق سلیمی" اظهار داشت: در راستای تحویل هرچه سریعتر خودروهای توقیفی به مردم و به جهت جلوگیری از ضرور و زیان اموال عمومی و انباشت خودروها در پارکینگ ها، دستورالعملی در این خصوص تهیه و جهت اجرا به پلیس راهور استان فارس ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس این دستورالعمل مالکان وسایل نقلیه ای که بيش از يک سال از تاريخ توقيف آن ها می‌گذرد مشمول اين طرح خواهند شد، افزود: مالکان این خودروهای توقیفی می توانند با همراه داشتن کارت ملی و اسناد وسیله نقلیه خود به پلیس +10 مراجعه و از تسهیلات ویژه ترخیص خودرو برخوردار شوند.

رئیس پلیس راهور استان فارس پرداخت هزینه پارکینگ با تعرفه سال 1394 و تقسیط هزینه خلافی خودرو را از تسهیلات ویژه این طرح عنوان کرد و گفت: این طرح تا پایان بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

سرهنگ سلیمی گفت: مالکين يا متصرفين قانوني وسائل نقليه ای که مشمول اسقاط می‌گردند، می‌توانند ظرف دو سال نسبت به ارائه مدارک مثبته مالکيت اقدام نمايند تا مورد بررسی قرار گيرد و پس از صدور دستور قضائی، در صورت ذی حق بودن ارزش ريالی وسيله نقليه توقيفی خود بر اساس زمان فروش از طريق مزايده را دريافت نمايند.

وی افزود: وسائل نقليه دارای دستور قضائی يا پرونده قضائی مشمول اين طرح نمی‌باشند.