رئیس سازمان صمت فارس؛

بستر تولید، صنعت ، معدن و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی در استان فارس نیاز به تقویت و حمایت دارد

رئیس سازمان صمت فارس بر ضرورت تقویت بستر مناسب تولید، صنعت ، معدن و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی استان تاکید نمود.

بستر تولید، صنعت ، معدن و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی در استان فارس نیاز به تقویت و حمایت دارد
بستر تولید، صنعت ، معدن و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی در استان فارس نیاز به تقویت و حمایت دارد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در چهارصد و شصت و پنجمین  نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در شاهچراغ علیه السلام ، شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت و اظهار داشت: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تعداد ۲۵ واحد تولیدی دستور کار جلسه بود که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط و بانک های عامل پس از تبادل نظر و بررسی توسط اعضاء کارگروه  تصمیمات لازم  اتخاذ و به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ گردید.

حمیدرضا ایزدی افزود: در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان موضوعاتی شامل تعیین تکلیف و تقسیط بدهی، بخشودگی جرائم، طرح توسعه و... از جمله مشکلاتی بود که صاحبان واحدهای تولیدی،صنعتی در راستای رفع موانع و مشکلات ، هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

ایزدی با تاکید بر ضرورت تقویت بستر مناسب تولید، صنعت ، معدن و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی اظهار داشت: استفاده ازظرفیت‌ها تولیدی و تجاری استان یکی از مهمترین اولویت‌های سازمان صمت در راستای توسعه اقتصاد پایدار است.

رئیس سازمان صمت  فارس با اشاره بر مانع زدایی و رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی در جلسات و کمیته های مختلف اقتصادی مرتبط در سطح استان اضافه کرد: بنگاه‌ها و صنایع تولیدی به‌عنوان پیشران اقتصاد، نقش قابل‌توجهی در اشتغال‌زایی، نوآوری، آموزش نیروی کار، توسعه صادرات، سرمایه‌گذاری و درنهایت رشد اقتصادی دارند که در جلسات رفع موانع تولید مشکلات بصورت کارشناسی مرتفع و راهکار عملیاتی ارائه می گردد.

سه شنبه دهم آبانماه چهارصد و شصت پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار فارس با دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، با حضور اعضاء کارگروه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط و بانک‌های عامل در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.