در شبکه رادیویی گفتگو انجام می شود؛

بررسی سهم مشاغل خانگی در اقتصاد کشور

برنامه گفتگوی اقتصادی شنبه ۲۶ آذر ماه با موضوع سهم مشاغل خانگی در اقتصاد كشور به روی آنتن شبكه رادیویی گفت‌وگو می‌رود.

بررسی سهم مشاغل خانگی در اقتصاد کشور
بررسی سهم مشاغل خانگی در اقتصاد کشور

به گزارش خبرنگاران گروه اقتصاد گزارش خبر،این شبكه رادیویی با طراحی برنامه‌ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، كه از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است.

«گفتگوی اقتصادی» با هدف تقویت رویكرد عقلانیت، ارائه گفتگو‌های چالشی و مناظره‌ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهكار در دستور كار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهكاری مناسب دست یابد.

این برنامه یكی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های این شبكه رادیویی است كه با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور كارشناسان به سمع مخاطبان می‌رسد.

برنامه گفتگوی اقتصادی، امروز شنبه ۲۶ آذر ماه با موضوع سهم مشاغل خانگی در اقتصاد كشور، با حضور مهمانان، یعقوب نماینده (دبیر سابق كارگروه سیاست گذاری شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی و كارشناس حوزه مشاغل)، مسلم خانی (استاد دانشگاه و مشاور كسب و كار و كارآفرینی)، راما هوشمند وزیری (رئیس كارگروه صنایع دستی انجمن زنان كارافرین)، اكبر حیدری (نایب رئیس كمیسیون بهبود فضای كسب و كار و پایش تولید اتاق تعاون ایران)، ازیتا همتیان (رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی)، حامد آرامش (مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان سیستان و‌ بلوچستان)، علی جهانی (مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان لرستان)، به سمع مخاطبان گرامی می‌رسد.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۴:۳۰ روی موج اف‌ام ردیف ۱۰۳/۵ مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبكه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ و سامانه پیامكی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.