انتصاب عجیب مدیر ارتباطات ایدرو از اداره پست

معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی حسن عمیدی که پیش از این مسئولیت دفتر ارتباطات وامور بین الملل شرکت پست را برعهده داشت، به سمت مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) منصوب کرد.

انتصاب عجیب مدیر ارتباطات ایدرو از اداره پست
انتصاب عجیب مدیرکل ارتباطات اداره پست در ایدرو

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی حسن عمیدی که پیش از این مسئولیت دفتر ارتباطات وامور بین الملل شرکت پست را برعهده داشت، به سمت مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)  منصوب کرد.

در حکم علی نبوی بر اهتمام ویژه نسبت به اطلاع رسانی سریع و دقیق برنامه های سازمان و شرکت های تابعه ، بهبود کیفی برنامه های خبری، تعامل سازنده با رسانه ها ، ‌تلاش برای ارتقاء هر چه بیشتر برند ایدرو ، همگامی و همراهی با شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت معدن و تجارت تاکید شده است .

حسن عمیدی دانش آموخته دکتری علوم ارتباطات اجتماعی است و پیش از این مسئولیت مدیرکلی دفتر ارتباطات و امور بین المل شرکت ملی پست را برعهده داشت .

از جمله سوابق دیگر عمیدی می توان مسئولیت مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت ارتباطات، ریاست موزه ارتباطات کشور و مدیرکلی روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران اشاره کرد. مدرس دانشگاه و مدیر گروه روابط‌عمومی دانشگاه علمی کاربردی نیز جز فعالیت‌های آموزشی وی است.

پیش از این سید فرجام کمانه این مسئولیت را به عهده داشت .

این تغییر در حالی صورت گرفت که وزیر صمت در ماه گذشته در خصوص ابهامات و ضعف های عمدتا در بخش صنایع از جمله خودرو سازی تا پای استیضاح نمایندگان مجلس پیش رفت.

حال باید دید این تغییر مسئولیت از پست به صنایع سنگین با وجود غول های خودرو ساز، کشتی ساز، تولیدات صنعتی و مواد شیمیایی و همچنین صنایع «های تک » ومدیریت  شهرک های عظیم صنعتی در کشور آنهم در نقطه اتصال شبکه  مردمی ، افکار عمومی،  صاحبان صنعت ، مدیران روابط عمومی فعال حوزه صنعت  و  سازمان ایدرو مثمرثمر خواهد بود یا بار دیگر شاهد عمیق تر شدن شکاف میان  متولیان صنعت و تصمیم گیران این حوزه و مردم خواهیم بود؟