اسرائیل بانی شکستن رکورد علی دایی!

تیم ملی پرتغال در دیداری دوستانه، به مصاف اسرائیل می‌رود. بازی‌ای که می‌تواند سرآغازی برای نزدیک شدن رونالدو به رکورد علی دایی باشد.

اسرائیل بانی  شکستن رکورد علی دایی!
گزارش خبر- علی دایی

به گزارش خبرنگاران ورزش گزارش خبر، رقابت بین کریستیانو رونالدو و علی دایی لحظه به لحظه نزدیک‌تر می‌شود؛ اسطوره فوتبال ایران این روز‌ها همچنان با ۱۰۹ گل ملی، برترین گلزن تاریخ بازی‌های ملی است، ولی حالا کریستیانو رونالدو، فوق ستاره تیم ملی پرتغال به او نزدیک شده و فقط ۶ گل برای رسیدن به رکورد علی دایی نیاز دارد.

رونالدو در بازی دوستانه پرتغال با اسپانیا که چند روز پیش برگزار شد و با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید، موفق به گلزنی نشد، ولی از آنجا که اسرائیل رقیبی چندان قدرتمند در دنیای فوتبال برای پرتغال محسوب نمی‌شود، این انتظار می‌رود تا رونالدو، پیش از شروع رسمی بازی‌های یورو، دروازه این تیم را باز کند و به علی دایی نزدیک‌تر شود.

رونالدو برای رسیدن به رکورد علی دایی به ۶ گل نیاز دارد؛ او تا به حال ۱۰۳ گل ملی دارد و با زدن ۶ گل دیگر با علی دایی برابری می‌کند.

زدن هفت گل توسط او باعث می‌شود تا به تنهایی رکوردار برترین گلزن ملی تاریخ شود. با توجه به اینکه رونالدو به همراه پرتغال در همین تابستان چندین بازی پیش رو دارد، هوادارانش منتظر هستند تا چندماه آینده، رکورد علی دایی را بشکند و به تنهایی در صدر بایستند.

به هرحال، خطری که می‌تواند رکورد علی دایی را تهدید کند، ممکن است از همین بازی با اسرائیل شروع شود. دیداری که قرار است ساعت ۲۳.۱۵ دقیقه به وقت ایران برگزار شود.