در دیدار لیائی با تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) مورد بررسی قرار گرفت؛

ارائه خدمات پستی به زائران آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)

طی دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با تولیت آستان مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع)، خدمات پستی قابل ارائه به زائرین آستان احمدی مورد بررسی قرار گرفت.

ارائه خدمات پستی به زائران آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)
ارائه خدمات پستی به زائران آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)

به گزارش خبر شرکت ملی پست ، محمود لیائی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری تولیت آستان مطهر حضرت احمدبن موسی (ع)، ضمن تسلیت به مناسبت ایام الله محرم، خدمات قابل ارائه توسط پست به زائران اربعین را تشریح کرد. 

مدیرعامل شرکت ملی پست در این خصوص از خدمت رایگان پست یافته برای زائرانی که در طول سفر خود به کربلای معلی، مدارکشان مفقود می شود نام برد. 

وی ضمن اشاره به ظرفیت های موجود در پست استان فارس، از آمادگی پست برای جمع‌آوری نذورات هموطنان از سراسر کشور برای آستان مقدس شاهچراغ (ع) خبر داد.

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه بیش از هزار نفر از کارکنان پست در طرح خادمین اربعین ثبت نام کرده اند، در خصوص ایجاد دفتر پستی در صحن سومین حرم اهل بیت در ایران قول مساعدت داد.

در ادامه، حجت الاسلام کلانتری ضمن یادآوری خاطرات جنگ تحمیلی، به زحمات و تلاشهای پست از زمان قدیم اشاره کرد و شبکه پستی را یکی از مهمترین نیازهای جامعه کنونی برشمرد.