استاندار فارس در گردهمایی طلایه داران مهر:

احیای نفس و تربیت یک انسان به مثابه نجات یک جامعه است

ایمانیه در گردهمایی طلایه داران مهر گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر پرورش را در اولویت قرار ندادیم لذا امروز باید تلاش کنیم تربیت و کیفیت‌بخشی را در اولویت آموزش و پرورش قرار دهیم؛ احیای نفس و تربیت یک انسان به مثابه نجات یک جامعه است لذا امروز همه تلاش کنند فرزندانمان را که در معرض انواع هجمه ها قرار گرفته اند نجات دهند.

احیای نفس و تربیت یک انسان به مثابه نجات یک جامعه است
احیای نفس و تربیت یک انسان به مثابه نجات یک جامعه است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد هادی ایمانیه پیش از ظهر چهارشنبه در گردهمایی طلایه داران مهر که با حضور مدیران کل، معاونان و روسای آموزش و پرورش سراسر استان فارس پس از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، با گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدا، گفت: اگر امروز نظام جمهوری اسلامی، نقشی محوری در جهان پیدا کرده است و هیچ معادله ای بدون نظر ایران در هیچ جای دنیا صورت نمی گیرد، این افتخار را مدیون مجاهدت‌، ایثار و از خودگذشتگی های شهدا و ایثارگران هستیم.

استاندار فارس، با بیان اینکه ایران کشوری است که قوانین حکومتش بر اساس احکام و قوانین اسلامی تدوین شده است و همه برای توسعه آن تلاش می کنند اظهار داشت: در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایجاد همدلی در جامعه، مثل همیشه آموزش و پرورش گوی سبقت را از سایر دستگاه‌ها ربود و با برگزاری چنین همایشی به ایجاد وحدت و یکدلی بین سلایق مختلف سیاسی پرداخت.

دکتر ایمانیه براهتمام همه جانبه برای توسعه و پیشرفت جامعه، ادامه داد: آیین اسلام منادی وحدت است البته بداخلاقی های سیاسی امری طبیعی که همواره در جامعه وجود داشته است.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان فارس خاطرنشان کرد: پیشکسوتان باید همواره در کنار آموزش و پرورش باشند و راهکارهای رفع موانع و مشکلات را به آموزش و پرورش گوشزد کنند.

استاندار فارس در پایان تصریح کرد: چنان که قرآن کریم تاکید فرموده است، احیای نفس و تربیت یک انسان به مثابه نجات یک جامعه است لذا امروز همه تلاش کنند فرزندانمان را که در معرض انواع هجمه ها قرار گرفته اند نجات دهند.