ابوالقاسم حکیمیان را بهتر بشناسید

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / ابوالقاسم حکیمیان متولد هشت اسفند ‌هزار و سیصد و سی و دو در شهر قزوین، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت بانکداری از دانشگاه اقتصاد است.

ابوالقاسم حکیمیان را بهتر بشناسید
ابوالقاسم حکیمیان را بهتر بشناسید

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر،  ابوالقاسم حکیمیان متولد هشت اسفند ‌هزار و سیصد و سی و دو در شهر قزوین، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت بانکداری از دانشگاه اقتصاد است.

فعالیت در بانک تجارت به عنوان مدیرکل هیات مدیره و روابط‌عمومی، حدود سه دهه عضویت در هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران و مدیریت کمیته آموزش آن و عضویت در شورای سیاست‌گذاری داوران جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر کشور بخشی از سوابق این پیشکسوت حوزه روابط‌عمومی است.

تدریس دوره‌ها و دروس روابط‌عمومی در انجمن روابط‌عمومی ایران و دانشگاه جامع علمی کاربردی و ارائه مقالاتی چون؛ علم؛ اساس و پایه روابط‌عمومی، زمان عامل موثر در تبلیغات، اثرگذرای نرخ آگهی‌های تلویزیونی در تورم کالاها، نقش روابط‌عمومی در بسترسازی تحول اداری و چه کسی مسئول هدایت و مدیریت افکار عمومی است؟ در کارنامه حکیمیان دیده می‌شود.

مدیرمسئولی نشریه تجارت، سردبیری ویژه‌نامه‌های اقتصادی مجله گزارش و هفته بانکداری، عضویت در هیأت مدیره خبرگزاری اکونیوز و مدیرمسئولی پرس بانک به عنوان فعالیت‌های رسانه‌ای وی قابل ذکر است.

حکیمیان در کنار فعالیت در روابط‌عمومی، سوابقی نیز در حوزه بانکداری، بورس دارد.