آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت دارویی و بهداشتی لقمان

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با سابقه قریب به نیم قرن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع محصولات دارویی در ایران (تهران) می باشد. محصولات این شرکت شامل بیش از 130 مورد در اشکال مختلف دارویی از قبیل قرص ، کپسول ، ویال ، شربت ، سوسپانسیون ، ساشه و ... در گروههای آنتی بیوتیک ( گروههای ماکرولید ، سفالوسپورین ، بتالاکتام ، پنم ها ) و غیر آنتی بیوتیک می باشد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت دارویی و بهداشتی لقمان
گزارش خبر-آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

به گزارش خبر ، شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با سابقه قریب به نیم قرن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع محصولات دارویی در ایران (تهران) می باشد. محصولات این شرکت شامل بیش از 130 مورد در اشکال مختلف دارویی از قبیل قرص، کپسول ، ویال ، شربت ، سوسپانسیون ، ساشه و ... در گروههای آنتی بیوتیک (گروههای ماکرولید، سفالوسپورین، بتالاکتام، پنم ها) و غیر آنتی بیوتیک می باشد.

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با تکیه بر نیروی متخصص و ماشین آلات مدرن، محصولات خود را با رعایت کامل اصول GMP تولید مینماید ،  فرمولاسیون محصولات در این شرکت به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین روشهای آزمایشگاهی مورد تایید و کنترل کامل قرار میگیرد و نتیجه آن کیفیت بسیار بالای داروی ساخته شده با حفظ خصوصیات شیمیایی مواد و اثربخشی مناسب است که قابل قیاس با نمونه های تجاری خارجی است.

بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت سرمایه گذاری لقمان (سهامی عام) می رساند جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت رأس ساعت ۰۸:۳۰:۰۰ صبح روز پنج شنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ در محل تهران، کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، روبروی شرکت محورسازان، شرکت دارویی و بهداشتی لقمان (سهامی عام) با دستور جلسه ذیل تشکیل می گردد:

  • استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی
  • تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 1399/12/30
  • تصمیم گیری در مورد تخصیص و تقسیم سود
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی 1399/12/30
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1400/12/29
  • تعیین روزنامه کثیرالانتشار
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی صاحبان سهام می باشد

به اطلاع سهامداران محترم میرساند با عنایت به شیوع بیماری کرونا و در اجرای الزامات نامه شماره 31/104 مورخ 1398/12/20 ستاد ملی مبارزه با کرونا (ابلاغی سازمان بورس اوراق بهادار مورخ 1398/12/26) امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور می باشد. لذا با عنایت به ضرورت حضور نمایندگان سهامداران عمده جهت تشکیل هیات رئیسه، هیأت مدیره شرکت، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی، سهامداران حقیقی محترم ضمن اجتناب از حضور فیزیکی، می توانند جلسه مجمع را از طریق مراجعه به  لینک https://gozareshkhabar.ir/ig/login/45 به صورت آنلاین ملاحظه نمایند. ضمناً امکان طرح سوال از سوی سهامداران محترم در جلسه مجمع در پنل گفتگو فراهم می باشد.