آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توزیع دارو پخش منتشر شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توزیع دارو پخش منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار خواهد شد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توزیع دارو پخش منتشر شد
گزارش خبر-آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توزیع دارو پخش (سهامی عام)

به گزارش خبر  جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توزیع دارو پخش منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار خواهد شد.

شرکت توزیع داروپخش یک شرکت تجاری، خدماتی است که در زمینه تهیه و تدارک انواع داروهای انسانی، تجهیزات پزشکی، آرایش، بهداشتی و توزیع و فروش آنها در سراسر کشور فعالیت می نماید. این شرکت قبلا با عنوان سازمان توزیع و فروش و یکی از زیرمجموعه های شرکت سهامی داروپخش فعالیت داشت که در تاریخ ۱۳۷۵/۱۲/۲۸ از شرکت مادر منفک و تحت شماره ۱۲۹۲۰۹ با شناسه ملی ۱۰۱۰۱۷۲۵۵۸۲ و با نام شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام) به ثبت رسید. در حال حاضر شرکت توزیع داروپخش با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت و سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریالی، دارای ۲۰ مرکز توزیع با مساحت حدود ۱۷۰،۰۰۰ متر مربع در سراسر کشور می باشد.

شرکت توزیع داروپخش با هدف ارتقاء کیفیت و خدمات خود توانسته است در امر توزیع سریع و مطمئن داروهای مخدر و توزیع ۲۴ ساعته، رعایت زنجیره سرد، رعایت کامل اصول GDP و GSP، ایجاد تنوع در شیوه های درخواست گیری (اینترنتی و اپلیکیش موبایل) و تکمیل سبد کالا در راستای حصول رضایت مشتری؛ همواره پیشگام در بین تمامی شرکت های توزیع دارو در سطح کشور باشد.

این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای ISO ۴۵۰۰۱:۲۰۱۸, ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵, ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS در کلیه مراکز توزیع و دفتر مرکزی شده و ضمن کسب جایزه اهتمام به کیفیت از سازمان غذا و دارو، از سال ۸۵ تاکنون همواره جزء ۱۰۰ شرکت برتر شناخته شده است و با کسب رتبه اول سهم بازار درمیان رقبا به عنوان بزرگترین شرکت پخش داروهای انسانی در ایران فعالیت می نماید.

دستور جلسه:

  • استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/1399.
  • استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شركت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/1399.
  • بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به عملكرد و صورت های مالی عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/1399.
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شركت براي سال مالي 1400 و روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت برای سال مالي 1400 .
  • تقسيم سود.
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی ساليانه باشد.

به اطلاع سهامداران محترم میرساند با عنایت به شیوع بیماری کرونا و در اجرای الزامات نامه شماره 31/104 مورخ 1398/12/20 ستاد ملی مبارزه با کرونا (ابلاغی سازمان بورس اوراق بهادار مورخ 1398/12/26) امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور می باشد. لذا با عنایت به ضرورت حضور نمایندگان سهامداران عمده جهت تشکیل هیات رئیسه، هیأت مدیره شرکت، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی، سهامداران حقیقی محترم ضمن اجتناب از حضور فیزیکی، می توانند جلسه مجمع را از طریق مراجعه به  لینک https://gozareshkhabar.ir/ig/login/72 به صورت آنلاین ملاحظه نمایند. ضمناً امکان طرح سوال از سوی سهامداران محترم در جلسه مجمع در پنل گفتگو فراهم می باشد.

فایل ها