آغاز ثبت نام موتور ریس ویژه بانوان درشیراز

افسر امیر افضلی: هدف ما کشف استعداد در میان بانوان است.

آغاز ثبت نام موتور ریس ویژه بانوان درشیراز
آغاز ثبت نام موتور ریس ویژه بانوان درشیراز

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، فعالیت بانوان در رشته ورزشی موتورسواری از سال ۱۴۰۰ با تلاش و پیگیری های مسعود طهماسبی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس و افسر امیرافضلی نایب رییس هیات با مربیگری حمید هوشمند  در مجموعه ورزشی پارس شیراز آغاز گردید.

افسر امیرافضلی در گفتگو با گزارش خبر گفت  خوشبختانه اهداف و برنامه ریزی که در امور موتورسواری بانوان داشتیم  برای اولین بار در ایران بانویی برای حضور در عرصه های بین المللی  رشته موتورسواری  اعزام شد.فهیمه نعمت الهی  در مسابقات حضور پیدا کرد و پرچمدار بانوان مستعد در  رشته موتورسواری بود.

نایب رئیس هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی استان افزود استقبال از رشته موتورسواری بانوان با استقبال کم نظیری روبرو شده و در پایان آموزش دوره جدید بانوان مستعد را کشف میکنیم و برای حضور در مسابقات استانی و  کشوری اعزام خواهیم کرد.

ضمن اینکه برای افرادی که دوره مقدماتی را باموفقیت طی کنند در مراحل بعد کلاسها وآموزش تخصصی تر و حرفه ای را هدف گذاری کرده ایم.  امیدوارم که اداره کل ورزش وجوانان استان هم به مانند قبل مارا دراین مسیر سخت و پرپیچ وخم  حمایت کنند