پیام تبریک دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

دکتر محمد یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور ، در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

پیام تبریک دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج
پیام تبریک دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش خبر روابط عمومی خانه ایثارگران کل کشور،  دکتر محمد یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران کل کشوردر پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام  به‌شرح زیر است:

بسمه تعالی

بسیج، مدرسه عشق و ایثار و یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است، نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن از برکات و الطاف خداوند تعالی بوده و شجره طیبه ، درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

بسیج یعنی متن مردم، مردمی که در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب، همواره الگو و پیشگام بوده اند.

نیروی الهی بسیج علاوه بر دوران دفاع مقدس که اوج جانفشانی و ایثارگری‌های بسیجیان سلحشور را در آن شاهد هستیم، در طول سالیان متمادی از شکل‌گیری خود، به عنوان بازوی پرتوان ملت، حضوری کارآمد و تاثیرگذار در عرصه‌ها و صحنه‌های مورد نیاز با محوریت فعالیت‌های فرهنگی، سازندگی و محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار کشور و یاری رسانی به مردم در بحران‌ها و حوادث به ویژه عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا داشته است.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم اهل بیت عصمت و طهارت و شهدای دفاع از حریم وطن و با ادای احترام به روح شهدای مدافع سلامت که در آنها نیز ایثار و فداکاری ، تبلور یافته بود؛ هفته بسیج  را به آحاد بسیجیان سلحشور و مخلص که در عرصه‌های مختلف پیشرفت و توسعه کشور و در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مثمر ثمر واقع شده اند، و همچنین مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهدا و ایثارگران صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان ، سلامتی، موفقیت و سربلندی روزافزون مسألت دارم.

محمد یزدان پرست

دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور