انتصاب سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: توسعه مهارت‌ها در راستای اشتغال زایی برای دانش آموزان استثنایی در دستور کار قرار گیرد.

انتصاب سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس
انتصاب سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس

به گزارش خبرنگاران گزوه جامعه گزارش خبر، مجید زارعی، در آئین تکریم رئیس سابق و معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس با تقدیر از زحمات چند ساله محسن بهشتی پور، اظهار کرد: چنان که رهبر معظم انقلاب همواره تاکید فرموده اند، هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به دانش آموزان با نیازهای ویژه، نیست لذا خدمت به دانش آموزان دارای معلولیت در ردیف خدمت به پیامبران علیهم السلام و شهداست.

وی افزود: در راستای تحقق سند تحول بنیادین باید گام هایی در جهت رفع مشکلات دانش آموزان با نیازهای ویژه برداشته شود.

زارعی تصریح کرد: طول خدمت مهم نیست کیفیت کار و خدمات به دانش آموزان مهم است لذا باید خدمات را با کیفیت بالا ارائه دهیم.

وی ادامه داد: تلاش کنیم با مشارکت اولیا گام های خوبی در حوزه استثنایی برداشته شود.

مسئولیت نوعی بدهکاری است باید به خوبی ادا شود

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع، خاطرنشان کرد: امروز همه به این نتیجه رسیده اند که تربیت مهم ترین رکن در جامعه است حوادث اخیر گویای این موضوع است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به سند تحول در همه حوزه ها گفت: ابتدا باید تحول در نگرش انجام شود سپس این تغییرات اعمال شود.

زارعی تاکید کرد: ضروری است رئیس جدید اداره آموزش و پرورش استثنایی با بهره مندی از تجارب دیگران، در توسعه مهارت ها در راستای اشتغال زایی برای دانش آموزان استثنایی تلاش کند.

وی افزود: اگر آموزش های تلفیقی را به خوبی انجام دهیم مسیر اشتغال دانش آموزان استثنایی بسیار کوتاه می شود لذا اگر این مهم را محقق سازیم به وظیفه خود عمل کرده ایم.

خاطر نشان می شود: در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محسن بهشتی پور رئیس سابق اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس، نادر مهرآور به سمت سرپرست جدید این اداره منصوب شد.